Heeft jouw pleegkind regelmatig boze buien of woede-uitbarstingen?
Vraag je je soms af waar dat gedrag vandaan komt? Heb je het gevoel dat niets lijkt te helpen en voel je je daardoor weleens machteloos? Dan is deze webinar misschien iets voor jou.
Tijdens deze webinar, gericht op pleegzorgers van jonge pleegkinderen (tot 5 jaar), gaan we dieper in op het thema woedebuien. We nemen je mee in de theorie achter spanning, driftbuien en meltdowns en reiken praktische handvatten aan om hiermee om te gaan. Zo willen we je meer inzicht geven in het gedrag van je pleegkind én je sterker laten voelen in hoe je daarop kan reageren.
We organiseren dezelfde webinar op twee momenten:
- Maandag 11 augustus om 19.30 uur
- Maandag 19 oktober om 19.30 uur
Andere interessante activiteiten
Webinar: Woedebuien
Heeft jouw pleegkind regelmatig boze buien of woede-uitbarstingen?
Vraag je je soms af waar dat gedrag vandaan komt? Heb je het gevoel dat niets lijkt te helpen en voel je je daardoor weleens machteloos? Dan is deze webinar misschien iets voor jou
Digitale infosessie over pleegzorg
Op 25 augustus organiseert Pleegzorg Provincie Antwerpen een digitale infosessie over pleegzorg.