Ontmoetings-groep pleegzorgers

De ontmoetingsgroep heeft als doel samen te komen met andere Oost-Vlaamse pleegzorgers.
Het is een moment waarop ervaringen gedeeld worden. Waar successen maar ook zorgen aan bod kunnen komen. Waar jij als pleegzorger gesteund wordt in je taak en rol.
Naast ontmoeten, biedt het ook de gelegenheid mee te denken over pleegzorg gerelateerde onderwerpen. Het is hét forum om de werking van pleegzorg vanuit jullie ervaringen bij te sturen en te optimaliseren.
Jouw stem is belangrijk en daar willen we ruimte aan geven met deze momenten.
Een ontbijt wordt voorzien. Over de concrete agenda wordt later nog gecommuniceerd.
Heb je een thema om te bespreken, een zorg die je kenbaar wil maken, een ervaring die je wil delen?
Laat het weten via het inschrijfformulier of neem contact op met Ilse Grieten.
Inschrijven kan tot 10 juni via de paarse knop hier bovenaan.
Wees van harte welkom!
Andere interessante activiteiten

Ontmoetingsdag voor pleegzorgers (organisatie VVP)
Wil je graag andere pleegouders ontmoeten over de provinciegrenzen heen in een gezellig sfeer? Schrijf je dan snel in voor deze ontmoetingsdag.

Ontmoetingsgroep voor Oost-Vlaamse pleegzorgers
De ontmoetingsgroep heeft als doel samen te komen met andere Oost-Vlaamse pleegzorgers. Het is een moment waarop ervaringen gedeeld worden. Waar successen maar ook zorgen aan bod kunnen komen. Waar jij als pleegzorger gesteund wordt in je taak en rol.
