Ga verder naar de inhoud

Infosessie over pleegzorg | Week van de Pleegzorg

18 november 2026 18:30 tot 20:30
Huis van het Kind, Limburgplein 3, Hasselt (enkel voor Limburg)

Overweeg jij om pleeggezin te worden? Kom dan luisteren op deze vrijblijvende infoavond over pleegzorg tijdens de Week van de Pleegzorg. Natuurlijk gaat dat beter met een lekker gevulde maag. Kom daarom gerust eerst een hapje eten aan de foodtruck bij het Huis van het Kind.

Goed geïnformeerd starten aan het traject

Deze infosessie maakt deel uit van de Week van de Pleegzorg, die dit jaar volledig in het teken staat van gedeeld ouderschap

Op deze infoavond vertellen we je graag wat meer over pleegzorg. Je komt te weten wat pleegzorg precies is, welke vormen er bestaan en hoe je pleegouder kan worden. Een ervaren pleegouder komt ook vanuit persoonlijke ervaringen vertellen en je krijgt de kans om al je vragen te stellen. Na het volgen van deze informatieavond heb je een juist beeld over pleegzorg. Het wordt dan een stuk duidelijker op welke manier dit een plaats zou kunnen krijgen in jouw leven.

Inschrijven voor een infoavond is geheel vrijblijvend. Kandidaat-pleegouders hebben over de hele lijn de vrijheid om hun voorkeuren te uiten en zich op elk moment te bedenken.

Weet je al zeker dat je pleegouder wil worden? Schrijf je ook dan in voor deze infosessie. Dit is immers de eerste belangrijke stap in jouw pleegzorgtraject.

Praktisch

De infosessie gaat door in de Raadzaal, boven het Huis van het Kind, Limburgplein 3 te Hasselt. Je bent van harte welkom tussen 17u30 en 18u30 om te genieten van een lekker hapje aan de foodtruck. Aansluitend gaat de infosessie door. We starten om 18:30 uur en het einde is voorzien om 20:30 uur. Inschrijven is gratis, maar wel verplicht. Dat kan via onderstaande knop!

Andere interessante activiteiten

Infosessie over pleegzorg

Infosessie over pleegzorg

15 september - Welzijnscampus 19, 3600 Genk

Overweeg jij om pleeggezin te worden? Kom dan luisteren op deze vrijblijvende infoavond over pleegzorg.

Infosessie over pleegzorg

Q&A sessie voor kandidaat-pleeggezinnen

21 september - Digitaal of Pleegzorg Limburg, Welzijnscampus 19/1, Genk (enkel voor provincie Limburg)

Voor wie al eens een infoavond bijwoonde maar nog extra vragen heeft.

Infosessie over pleegzorg

Digitale infosessie jonge vluchtelingen

29 september - Online

Op deze infoavond krijg je uitgebreid en vrijblijvend info over alles wat bij de opvang van niet-begeleide minderjarige vluchtelingen via pleegzorg komt kijken.