Ga verder naar de inhoud

Activiteiten

We organiseren regelmatig infosessies, ontmoetingsmomenten en andere activiteiten in jouw buurt. We kijken ernaar uit om jou daar te ontmoeten!

Let op: voor infosessies is het verplicht om een sessie te volgen in jouw eigen provincie.

Activiteiten filteren

Soort activiteit

Provincie

Ik ben...

A total of 4 items found.
4 resultaten:
Banner GRIP
Vorming

Grootouders in pleegzorg (GRIP)

11 december - Oudenaarde, Gent en Aalst

Een kleinkind opvoeden; is het een bewuste keuze of iets wat je overkomt? Soms kom je als grootouder onverwachts in een opvoedende rol terecht. Omdat we bij Pleegzorg Oost-Vlaanderen weten dat dat heel wat vragen en uitdagingen teweegbrengt, bieden we vorming aan via de ‘Pleeggrootoudergroep’: GRIP (Grootouders in Pleegzorg).

groepje mensen praten
Vorming

Trauma Sensitief Opvoeden (TSO)

28 januari - Lokeren of Aalst

Met de groepstraining ‘traumasensitief opvoeden’ willen we pleegzorgers handvatten aanreiken in de opvoeding van pleegkinderen die trauma ervaren/opgelopen hebben.

Family minds 5
Vorming

Vorming Family minds

9 maart - Sint-Niklaas & Gent

Opvoeden is niet eenvoudig. We zitten allemaal weleens met de handen in het haar. We proberen bepaald gedrag van het kind te begrijpen of te verklaren maar vatten het niet altijd. Soms worden we uitgedaagd in onze eigen denkpatronen en worden ons geduld en onze vaardigheden stevig op de proef gesteld.

De vormingsreeks bestaat uit vier vormingsmomenten en vindt plaats in Oudenaarde, Gent & Sint-Niklaas

Jongere tiener
Vorming

Vormingsavond: het puberbrein

30 april - De Zilverlink, Meensesteenweg 412, Roeselare

Op 30 april neemt kinderpsychologe en tienerbrein-experte Klaar Hammenecker je graag mee in de wondere wereld van het puberbrein. Wil je weten hoe pubers denken en voelen, waarom hun gedrag jou zo triggert en jullie band onder druk komt te staan? Kom dan zeker luisteren.