Ga verder naar de inhoud

Infosessie over Pleegzorg

17 september 2026 19:30 tot 21:30
Het Binnenwerk, Lindenstraat 80 - 9100 Sint-Niklaas (Enkel voor Oost-Vlaanderen!)

Tijdens deze infoavond vertelt een pleegzorgbegeleider wat pleegzorg precies inhoudt. Een ervaren pleegzorger vertelt over persoonlijke pleegzorgervaringen en je krijgt de kans om al je vragen te stellen. Als je buiten stapt na deze informatieavond heb je een ruimer beeld over pleegzorg. Het wordt dan een stuk duidelijker hoe pleegzorg een plaats zou kunnen krijgen in jouw leven. Inschrijven voor een infoavond is geheel vrijblijvend. Kandidaat-pleegouders hebben steeds de vrijheid om hun voorkeuren te uiten en zich op elk moment te bedenken.

Andere interessante activiteiten

Nbmv cover foto 2
Infosessie over pleegzorg

Digitale infosessie jonge vluchtelingen

23 juni - Online

Op deze infoavond krijg je uitgebreid en vrijblijvend info over alles wat bij de opvang van niet-begeleide minderjarige vluchtelingen via pleegzorg komt kijken.

Kleuter in verkleedkleren superheld
Infosessie over pleegzorg

Infosessie over Pleegzorg

24 juni - Cultuurhuis Merelbeke, Driekoningenplein 15 - 9820 Merelbeke-Melle (Enkel voor Oost-Vlaanderen)

Tijdens deze infoavond vertelt een pleegzorgbegeleider wat pleegzorg precies inhoudt.


Dunstan babytaal
Vorming

Infosessie Dunstan babytaal (OVL)

25 juni - Hoogkamerstraat 337a, 9140 Temse (Zaal 1 in Unit 2)

Vangen jullie als pleeggezin een baby op die voor langere tijd bij jullie zal blijven? Zijn jullie crisispleeggezin voor baby’s en hebben jullie al meerdere baby's verzorgd? Of misschien wachten jullie als kandidaat-pleeggezin op een baby? Dan is deze infosessie rond Dunstan babytaal misschien iets voor jullie.